Müügil erinevad aiapidajale vajalikud aiandustarbed. Lisaks valik käsitööna toodetud korve,  tugivõrgud taimedele, kase- ja riisiluuad, pookenoad, pooketangid, pooketeip, võrkkotid puudele ja köögiviljale, katuse lumereha e. lumeroop jpm.

Aiatööriistad:

Pakume laias valikus aiatööriistu ja lumelabidaid ning -sahkasid. Lisaks kvaliteetmärkidele on saadaval ka lihtsamad ja odavamad mudelid.

Kiled ja katteloorid:

Kiled:

Müügil UV-kaitsega kasvuhoonekiled Eesti tootjalt laiusega 2,4; 3,0 ja 5,4 m.  Armeeritud kasvuhoonekile UV-kaitsega paksus 200mm, laius 2m. Must kile laiusega 5,4 m ja maasikakile laiusega 1 ja 1,2 m.

 

Muud:

Katteloorid müügil erinevates väikepakendites ja rullis( 2 m x 100 m). Jooksva meetriga müügil varjutuskangas 50%, laiusega 1,56 m ja 3,12 m; peenravaip laiusega 1,05 m, 1,25 m ja 1,60 m ja multšiloor laiusega 1,2 m.

Koduveini ja koduõlle valmistamiseks pakume järgmiseid tooteid:

 

Veinipärm, retseptipakk, taaskäivituspärm, kange alkoholi pärmid T3 ja T48, selitusaine, käärimise peataja, hüdromeeter, kangusemõõtja, korgist korgid, veinipudelid, ilukapslid, etiketid, sifoonid, kummikorgid, kääritustorud, veiniämber, essentsid, Coopers õlle kontsentraadid, korgi panemise mehhanismid veinipudelitele ja õllepudelitele, õlleankur, punase ja valge veini kontsentraadid.

Klaaspurgid:

Müügil erinevas suuruses klaaspurke. Mahud 0,2L - 4L.

Lisaks ka suures valikus purgikaasi. Nii plastikust kui metallist. Erinevates värvides ja kujundustes.

Õunamahla valmistamiseks

Elektriline õunapurustaja, õunapress (mahlapress).
Mahla hoidistamiseks: mahlakotid 3L ja 5L ja mahlakarbid samades suurustes.

 

 

Meie tooted on kohapeal nii Tallinnas kui Viljandis.

Vastavalt hooajale muudame oma tootevalikut. Enimnõutud tooted on leitavad meie E-poes aga siit leiate ülevaate kogu tootevalikust ja kaubamärkidest.