Viljapuude pritsimise komplekt

5.00

Komplekt veeslahustuvast karbamiidist (700 g) ja vasksulfaadist (50 g) pritsimislahuse valmistamiseks viljapuude ja marjapõõsaste pritsimiseks varakevadel ja hilissügisel.

 

Laos

Kirjeldus

Komplekt veeslahustuvast karbamiidist ja vasksulfaadist pritsimislahuse valmistamiseks viljapuude ja marjapõõsaste pritsimiseks varakevadel ja hilissügisel. Pritsides toidame taimi lämmastiku ja vasega, ning ennetame haiguste teket (laikpõletikud, mädanikud jt). Taimed muutuvad tugevamaks ja vastupidavamaks ebasoodsate kasvutingimuste suhtes.

Kasutatakse märtsist oktoobrini. Lahuse valmistamiseks valada anumasse 9 liitrit vett, lisada karbamiid ja vasksulfaat. Segada kuni mõlemad komponendid segunevad.

Kevadel: pritsida kui lumi on sulanud ja temperatuur on üle 0C. Pritsida võib vaid enne pungade puhkemist. Soovitame pritsida lahust ka puu all olevatele eelmise aasta lehtedele ja viljade jääkidele, sest see aitab vältida haiguste ja kahjurite levikut.

Sügisel: oktoobris-novembris pritsida kui lehed on varisenud, puualune koristatud ja saak korjatud.

Kompostimise kiirendamiseks võib valmislahusega kasta komposteeritavaid taimejääke – see soodustab kõdunemist ja rikastab komposti lämmastikuga.

Pakend ca 750 grammi.

Lisainfo

Mõõtmed 190 × 130 × 60 mm

Sulle võib meeldida ka…